Kunstlik puhas värv kodu Depot kvarts Countertops

Kunstlik puhas värv kodu Depot kvarts Countertops
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Lianyuxing kivi on üks parim Hiina kunstlik puhast värvi kodudepoosse kvarts countertops tootjad ja tarnijad, Tere tulemast Vaata hind lahtise kunstlik puhast värvi kodudepoosse kvarts countertops siin ja saada tasuta proovi meilt, või hulgihind parimad ja kvaliteetseid populaarsed moe ja kuum müük ja kunstlik puhast värvi kodudepoosse kvarts countertops kokkupanija meilt.

Kunstlik puhas värv kodu Depot kvarts Countertops

Kvarts on teiseks kõige arvukama mineraalainet mandri maapõuest, päevakivi pärast. See koosneb SiO4 pidev raamistik

Räni-hapnik tetrahedral iga kahe tetrahedral, andes üldine valem SiO2 jagatava hapnikuga.

Kvarts kivist – üks looduse kõige raskem mineraalide - ja revolutsiooniline tehnoloogia, oleme loonud selle modern-, loodus- ja rohelise pinna materjali. Tehiskivi kvarts on mittepoorsest, plekk vastupidav ja on praktiliselt hooldusvaba. See on ideaalne, kõige praktilisem valik äri- ja elamumaa interjööri rakendusi.

Kunstlik kvarts kivi:

Kunstlik kvarts saadakse kõrge puhtusastmega happega pestud 93% kvartsi kivi, 7% polümeermaterjal ja väike hulk anorgaanilisi pigment vaakum tingimustes ja heterogeensete materjali koondamise tehnoloogia abil.

Ka koetehnoloogia kivi, kunstlik marmor on segu marblepowder, vaigu ja pigmendi valatud, kasutades vaakum võnkumist moodustada plokk. Paneelid valmistatakse siis lõikamine, lihvimine ja poleerimine. Somefactories on arenenud eriline, madala viskoossusega, ülitugevast polüester vaik, kõvadus, tugevus ja läike parandamiseks ning vähendada waterabsorption.


Meie eelised

(1) värvi ja mustri ühtlast, vältida värvi varjustus.

(2) kõvadus & tahke, kuid kergem kui looduslikust kivist.

(3) kõrge nullist, happega vastupanu, Non kiirguse Anti reostus, kergesti puhastatavad.

(4) madala vee absorptivity

(5) vastupidav ja lõhenemist veeni

(6) Sarnaselt naturaalset marmorit.

Küsitlus