Punased kivid tahvlid

Punased kivid tahvlid
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Lianyuxing kivi on üks parim Hiina punane vääriskivide tahvlid tootjatest ja tarnijatest, Tere tulemast Vaata hind lahtise punane vääriskivide paneelid koos meiega ja saada tasuta proovi meilt, või hulgihind parimad ja kvaliteetseid populaarsed moe ja kuum müük ja punane vääriskivide tahvlid kokkupanija meilt.

Gemstone plaat, punane ahhaat seeria

1) standardi kaitsva plaadi suurused: 240upx120up, 170upx270up, paksus 2 cm 3 cm jne.

2) viimistlus: Lihvitud, flambeeritud, lihvitud pind jne.

3) kasutamine: Kasutatakse laialdaselt kodus, Hotellid, restoranid, ajaloolistesse, äri- ja elamumaa ehitised, jne

Tootmise protsess algab toorainest, mis on suurepärane erinevates kohtades üle maailma ja saavutada parim värv, kuju ja suurus omadused handpicked valikulise lõigul.

Saabumisel meie tehnika tootmisüksus, tooraine on läbimas lõikamine ning kasutades spetsialiseeritud epoksü liim, mis on konstrueeritud ja arendatud spetsiaalselt selleks otstarbeks meie Labsissa pikk protsess. Valmistamise ajal toodame tahvlid 2 või 3 cm paksused standard või custom suurus põhineb eritellimusel.

Lõpptulemus on midagi puudu trahvi kodu juuksuris Ehted, unikaalne tahvlid, mis sobivad teenetemärgi kodudesse, kontorite ja projekte erinevates rakendustes nagu: köök Island, köök loendurid, vannitoad, peeglid, Dekoratiivne seina katvus, põrandakate, baarid ja vann kabinetid.

Honeycombi klientideks on: kivi importijad, kivi tootjad ja juhtiv disainerite ja arhitektide, mis on spetsialiseerunud ainulaadne projekte kogu maailmas.


Küsitlus